[
wydrukuj kurs
]
500
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
Słupsk, 11 Listopada
18:16
Słupsk, Os. Niepodległości
18:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
18:20
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
18:21
Słupsk, Hala Gryfia
18:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
18:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
18:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
18:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
18:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
18:30
Słupsk, Wojska Polskiego
18:31
Słupsk, Sienkiewicza
18:32
Słupsk, Kopernika
18:33
Słupsk, Bałtycka
18:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
18:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
18:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
18:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
18:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
18:38
Włynkówko, Działki
18:39
Włynkówko
18:40
Włynkowo
18:41
Bydlino, Orzechowa
18:42
Bydlino
18:43
Bydlino, Leśna
18:44
Bydlino, Złoty Potok
18:44
Niestkowo
18:46
Zimowiska, Działki
18:47
Zimowiska
18:48
Grabno
18:49
Ustka, Nadleśnictwo
18:52
Ustka, Słupska
18:53
Ustka, Wróblewskiego
18:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
18:55
Ustka, Portowa
18:59
Ustka, Darłowska
19:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
19:02
Ustka, Kolorowa - Działki
19:03
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
14.07.2019
do:
13.11.2020
[
Wstecz
]
Trasownik Light