[
wydrukuj kurs
]
500
Soboty, oprócz świąt
Słupsk, 11 Listopada
08:16
Słupsk, Os. Niepodległości
08:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
08:20
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
08:21
Słupsk, Hala Gryfia
08:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
08:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
08:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
08:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
08:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
08:30
Słupsk, Wojska Polskiego
08:31
Słupsk, Sienkiewicza
08:32
Słupsk, Kopernika
08:33
Słupsk, Bałtycka
08:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
08:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
08:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
08:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
08:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
08:38
Włynkówko, Działki
08:39
Włynkówko
08:40
Włynkowo
08:41
Bydlino, Orzechowa
08:42
Bydlino
08:43
Bydlino, Leśna
08:44
Bydlino, Złoty Potok
08:44
Niestkowo
08:46
Zimowiska, Działki
08:47
Zimowiska
08:48
Grabno
08:49
Ustka, Nadleśnictwo
08:52
Ustka, Słupska
08:53
Ustka, Wróblewskiego
08:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
08:55
Ustka, Portowa
08:59
Ustka, Darłowska
09:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
09:02
Ustka, Kolorowa - Działki
09:03
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
14.07.2019
do:
13.11.2020
[
Wstecz
]
Trasownik Light