[
wydrukuj kurs
]
500
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt
Słupsk, 11 Listopada
20:16
Słupsk, Os. Niepodległości
20:18
Słupsk, Szczec. - Dunikowskiego
20:20
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich
20:21
Słupsk, Hala Gryfia
20:22
Słupsk, Sobieskiego - Towarowa
20:24
Słupsk, Sobieskiego - Banacha
20:25
Słupsk, 3 Maja - Fabryczna
20:26
Słupsk, Kołłątaja - Kaufland
20:28
Słupsk, Dworzec Kolejowy i Autobus.
20:30
Słupsk, Wojska Polskiego
20:31
Słupsk, Sienkiewicza
20:32
Słupsk, Kopernika
20:33
Słupsk, Bałtycka
20:34
Słupsk, Bałtycka - Wiadukt
20:35
Słupsk, Portowa - Interstyl
20:36
Słupsk, Portowa - Fabryka Okien
20:37
Słupsk, Os. Bałtyckie
20:37
Słupsk, Portowa - Strefa Ekonom.
20:38
Włynkówko, Działki
20:39
Włynkówko
20:40
Włynkowo
20:41
Bydlino, Orzechowa
20:42
Bydlino
20:43
Bydlino, Leśna
20:44
Bydlino, Złoty Potok
20:44
Niestkowo
20:46
Zimowiska, Działki
20:47
Zimowiska
20:48
Grabno
20:49
Ustka, Nadleśnictwo
20:52
Ustka, Słupska
20:53
Ustka, Wróblewskiego
20:54
Ustka, pl. Dąbrowskiego
20:55
Ustka, Portowa
20:59
Ustka, Darłowska
21:01
Ustka, Darłowska - Szkoła
21:02
Ustka, Kolorowa - Działki
21:03
Uwagi dotyczące kursu:
- nie kursuje 24 i 31 XII
Strefy taryfowe:
I
II
III
IV
Słupsk
Włynkówko, Włynkowo, Bydlino
Charnowo, Zimowiska, Grabno
Ustka
Linia obsługiwana przez
Rozkład jazdy ważny od:
14.07.2019
do:
13.11.2020
[
Wstecz
]
Trasownik Light