[ wydrukuj kurs ] |
Soboty, niedziele i ¶więta |
Rowy Centrum | 08:40 |
Rowy, Leszczynowa | 08:41 |
Rowy, Topolowa | 08:42 |
Dębina | 08:45 |
Dębina I | 08:47 |
Bałam±tek | 08:48 |
Objazda | 08:49 |
Objazda,Skrzyżowanie | 08:50 |
Objazda Kolonia | 08:53 |
G±bino,Skrzyzowanie | 08:55 |
G±bino Kolonia | 08:57 |
Karzcino Radoszkowo | 09:00 |
Karzcino | 09:01 |
Lubuczewo | 09:04 |
Swochowo | 09:06 |
Siemianice Szkoła | 09:08 |
Siemianice, Spacerowa | 09:10 |
Siemianice, Miejska | 09:11 |
Słupsk Kaszubska - Owocowa | 09:12 |
Słupsk Kaszubska - Bauera | 09:14 |
Słupsk Kaszubska - Cmentarz | 09:18 |
Słupsk, Sienkiewicza | 09:22 |
Słupsk Wojska Polskiego | 09:23 |
Słupsk Dworzec Kolejowy | 09:25 |
Uwagi dotycz±ce kursu: |
- kursuje w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 01.07.2021 do: 31.08.2021 |
Trasownik Light |