[ wydrukuj kurs ] |
Soboty, niedziele i ¶więta |
Rowy Centrum | 14:40 |
Rowy, Leszczynowa | 14:41 |
Rowy, Topolowa | 14:42 |
Dębina | 14:45 |
Dębina I | 14:47 |
Bałam±tek | 14:48 |
Objazda | 14:49 |
Objazda,Skrzyżowanie | 14:50 |
Objazda Kolonia | 14:53 |
G±bino,Skrzyzowanie | 14:55 |
G±bino Kolonia | 14:57 |
Karzcino Radoszkowo | 15:00 |
Karzcino | 15:01 |
Lubuczewo | 15:04 |
Swochowo | 15:06 |
Siemianice Szkoła | 15:08 |
Siemianice, Spacerowa | 15:10 |
Siemianice, Miejska | 15:11 |
Słupsk Kaszubska - Owocowa | 15:12 |
Słupsk Kaszubska - Bauera | 15:14 |
Słupsk Kaszubska - Cmentarz | 15:18 |
Słupsk, Sienkiewicza | 15:22 |
Słupsk Wojska Polskiego | 15:23 |
Słupsk Dworzec Kolejowy | 15:25 |
Uwagi dotycz±ce kursu: |
- kursuje w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 01.07.2021 do: 31.08.2021 |
Trasownik Light |