[ wydrukuj kurs ] |
Soboty, niedziele i ¶więta |
Rowy Centrum | 16:40 |
Rowy, Leszczynowa | 16:41 |
Rowy, Topolowa | 16:42 |
Dębina | 16:45 |
Dębina I | 16:47 |
Bałam±tek | 16:48 |
Objazda | 16:49 |
Objazda,Skrzyżowanie | 16:50 |
Objazda Kolonia | 16:53 |
G±bino,Skrzyzowanie | 16:55 |
G±bino Kolonia | 16:57 |
Karzcino Radoszkowo | 17:00 |
Karzcino | 17:01 |
Lubuczewo | 17:04 |
Swochowo | 17:06 |
Siemianice Szkoła | 17:08 |
Siemianice, Spacerowa | 17:10 |
Siemianice, Miejska | 17:11 |
Słupsk Kaszubska - Owocowa | 17:12 |
Słupsk Kaszubska - Bauera | 17:14 |
Słupsk Kaszubska - Cmentarz | 17:18 |
Słupsk, Sienkiewicza | 17:22 |
Słupsk Wojska Polskiego | 17:23 |
Słupsk Dworzec Kolejowy | 17:25 |
Uwagi dotycz±ce kursu: |
- kursuje w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 01.07.2021 do: 31.08.2021 |
Trasownik Light |