[ wydrukuj kurs ] |
Od poniedziałku do pi±tku, oprócz ¶wi±t |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 07:40 |
Słupsk, Sienkiewicza | 07:43 |
Słupsk, Kaszubska - Cmentarz | 07:46 |
Słupsk, Kaszubska - Bauera | 07:47 |
Słupsk, Kaszubska - Owocowa | 07:48 |
Siemianice,Miejska | 07:49 |
Siemianice,Spacerowa | 07:50 |
Siemianice, Szkoła | 07:52 |
Swochowo | 07:54 |
Lubuczewo,Skrzyzowanie | 07:57 |
Karzcino | 07:59 |
Karzcino, Radoszkowo | 08:00 |
G±bino, Kolonia | 08:03 |
G±bino | 08:05 |
Objazda Kolonia | 08:07 |
Objazda | 08:09 |
Bałam±tek | 08:10 |
Bałam±tek I | 08:11 |
Dębina I | 08:12 |
Dębina | 08:14 |
Rowy, Jaworowa | 08:17 |
Rowy, Leszczynowa | 08:18 |
Rowy, Centrum | 08:25 |
Uwagi dotycz±ce kursu: |
- kursuje w okresie od 1 lipca do 31 sierpnia |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 01.07.2021 do: 31.08.2021 |
Trasownik Light |