[ wydrukuj kurs ] |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
Sławno, Witosa 01 | 07:10 |
Sławno, Działkowa 01 | 07:12 |
Sławno, Gdańska 01 | 07:13 |
Warszkowo | 07:16 |
Warszkówko | 07:19 |
Wrześnica | 07:22 |
Noskowo | 07:24 |
Sycewice, Komorczyn | 07:30 |
Sycewice, Słupska | 07:31 |
Reblino | 07:34 |
Reblinko | 07:37 |
Bolesławice, Słupska | 07:39 |
Kobylnica, AUCHAN | 07:40 |
Słupsk, Urząd Skarbowy | 07:42 |
Słupsk, Szczecińska - Dunikowskiego | 07:43 |
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich | 07:45 |
Słupsk, Hala Gryfia | 07:46 |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 07:50 |
Uwagi dotyczące kursu: |
- kursuje w dni nauki szkolnej |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 05.07.2021 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |