[ wydrukuj kurs ] |
Od poniedziałku do piątku |
Główczyce | 10:25 |
Główczyce, Osiedle | 10:26 |
Główczyce, Skrzyżowanie | 10:27 |
Klęcino | 10:29 |
Wielka Wieś I | 10:32 |
Wielka Wieś | 10:33 |
Łojewo | 10:36 |
Bobrowniki, Skrzyżowanie | 10:38 |
Damno | 10:39 |
Damno, Szkoła | 10:40 |
Damno Młyn | 10:40 |
Damnica, Leśniczówka | 10:43 |
Damnica PKP | 10:45 |
Karżniczka | 10:48 |
Zagórzyca | 10:49 |
Mianowice I | 10:51 |
Mianowice | 10:52 |
Sąborze I | 10:53 |
Sąborze | 10:54 |
Wielogłowy | 10:56 |
Redzikowo, Wiadukt | 10:58 |
Redzikowo, Szkoła | 10:59 |
Redzikowo, Osiedle | 11:00 |
Słupsk, Gdańska III | 11:01 |
Słupsk, Gdańska - Gimnazjum | 11:04 |
Słupsk, Jagiełły | 11:06 |
Słupsk, Ratusz | 11:08 |
Słupsk, pl. Dąbrowskiego | 11:09 |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 11:11 |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |