[ wydrukuj kurs ] |
Niedziele i święta |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 09:35 |
Słupsk, Jana Pawła | 09:38 |
Słupsk, Garncarska - Wiejska | 09:40 |
Słupsk, Gdańska IV | 09:43 |
Redzikowo, Osiedle | 09:44 |
Redzikowo, Wiadukt | 09:45 |
Wielogłowy, skrzyżowanie | 09:47 |
Sąborze | 09:49 |
Sąborze I | 09:50 |
Mianowice | 09:51 |
Mianowice I | 09:52 |
Zagórzyca | 09:54 |
Karżniczka | 09:55 |
Damnica PKP | 09:58 |
Damnica, Leśniczówka | 10:00 |
Damno Młyn | 10:03 |
Damno, Szkoła | 10:03 |
Damno | 10:04 |
Bobrowniki, Skrzyżowanie | 10:05 |
Łojewo | 10:07 |
Wielka Wieś | 10:10 |
Wielka Wieś I | 10:10 |
Klęcino | 10:13 |
Główczyce, Stacja paliw | 10:15 |
Główczyce, Osiedle | 10:16 |
Główczyce | 10:18 |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |