[ wydrukuj kurs ] |
Od poniedziałku do piątku |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 11:25 |
Słupsk, Jana Pawła | 11:28 |
Słupsk, Garncarska - Wiejska | 11:30 |
Słupsk, Gdańska IV | 11:33 |
Redzikowo, Osiedle | 11:34 |
Redzikowo, Wiadukt | 11:35 |
Wielogłowy, skrzyżowanie | 11:37 |
Sąborze | 11:39 |
Sąborze I | 11:40 |
Mianowice | 11:41 |
Mianowice I | 11:42 |
Zagórzyca | 11:44 |
Karżniczka | 11:45 |
Damnica PKP | 11:48 |
Damnica, Leśniczówka | 11:50 |
Damno Młyn | 11:53 |
Damno, Szkoła | 11:53 |
Damno | 11:54 |
Bobrowniki, Skrzyżowanie | 11:55 |
Łojewo | 11:57 |
Wielka Wieś | 12:00 |
Wielka Wieś I | 12:00 |
Klęcino | 12:03 |
Główczyce, Stacja paliw | 12:05 |
Główczyce, Osiedle | 12:06 |
Główczyce | 12:08 |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 17.07.2022 |
Trasownik Light |