[ wydrukuj kurs ] |
Od poniedziałku do piątku, oprócz świąt |
Gąbino Kolonia | 07:10 |
Karzcino Radoszkowo | 07:13 |
Karzcino | 07:14 |
Lubuczewo | 07:17 |
Swochowo | 07:20 |
Siemianice Szkoła | 07:22 |
Siemianice, Spacerowa | 07:23 |
Siemianice, Miejska | 07:23 |
Słupsk Kaszubska - Owocowa | 07:24 |
Słupsk Kaszubska - Bauera | 07:25 |
Słupsk Kaszubska - Cmentarz | 07:26 |
Słupsk, Sienkiewicza | 07:27 |
Słupsk, Ratusz | 07:29 |
Słupsk, pl. Dąbrowskiego | 07:30 |
Słupsk, Hala Gryfia | 07:31 |
Słupsk, Szczecińska - Br. Gierymskich | 07:32 |
Słupsk, Urząd Skarbowy | 07:32 |
Słupsk, Os. Niepodległosci | 07:33 |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 07:36 |
Uwagi dotyczące kursu: |
- kursuje w dni nauki szkolnej |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 30.06.2022 |
Trasownik Light |