[ wydrukuj kurs ] |
Soboty, oprócz świąt |
Trzebielino 06 | 13:05 |
Trzebielino 08 | 13:06 |
Trzebielino 10 | 13:08 |
Zielin 02 | 13:11 |
Zielin 04 | 13:13 |
Zielin 06 | 13:14 |
Suchorze 02 | 13:17 |
Moczydło 02 | 13:19 |
Objezierze 02 | 13:20 |
Żelki | 13:24 |
Płaszewo, skrzyżowanie | 13:25 |
Kruszyna | 13:26 |
Kwakowo | 13:27 |
Kwakowo, Maszkowo | 13:30 |
Zajączkowo | 13:31 |
Zajączkowo (na żądanie) | 13:33 |
Łosino, Starowiejska | 13:35 |
Łosino, Wiatraczna | 13:35 |
Łosino, Radosna | 13:36 |
Kobylnica, Szkoła | 13:38 |
Kobylnica, Urząd | 13:39 |
Słupsk, Poznańska - UKS | 13:40 |
Słupsk, Poznańska | 13:41 |
Słupsk, Os. Nadrzecze | 13:41 |
Słupsk, Lutosławskiego | 13:42 |
Słupsk, Jaracza | 13:43 |
Słupsk, Ratusz | 13:44 |
Słupsk, pl. Dąbrowskiego | 13:44 |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 13:47 |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |