[ wydrukuj kurs ] |
Soboty, oprócz świąt |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 06:00 |
Słupsk, Jaracza | 06:02 |
Słupsk, Lutosławskiego | 06:03 |
Słupsk, Os. Nadrzecze | 06:04 |
Słupsk, Poznańska | 06:05 |
Słupsk, Poznańska - UKS | 06:06 |
Kobylnica, Urząd | 06:07 |
Kobylnica, Szkoła | 06:09 |
Kobylnica, Główna - Bukowa | 06:10 |
Łosino, Radosna | 06:12 |
Łosino, Modrzewiowa | 06:13 |
Łosino, Wichrowa | 06:13 |
Zajączkowo (na żądanie) | 06:15 |
Zajączkowo | 06:16 |
Kwakowo, Maszkowo | 06:18 |
Kwakowo | 06:19 |
Kruszyna | 06:22 |
Płaszewo, skrzyżowanie | 06:23 |
Żelki | 06:24 |
Objezierze 01 | 06:28 |
Moczydło 01 | 06:30 |
Suchorze 01 | 06:32 |
Zielin 05 | 06:35 |
Zielin 03 | 06:36 |
Zielin 01 | 06:38 |
Trzebielino 09 | 06:41 |
Trzebielino 07 | 06:42 |
Trzebielino 06 | 06:43 |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 24.09.2023 |
Trasownik Light |