[ wydrukuj kurs ] |
Soboty |
Słupsk, Dworzec Kolejowy | 10:20 |
Słupsk, Sienkiewicza | 10:22 |
Słupsk, Kaszubska - Cmentarz | 10:24 |
Słupsk, Kaszubska - Bauera | 10:25 |
Słupsk, Kaszubska - Owocowa | 10:25 |
Siemianice,Miejska | 10:26 |
Siemianice,Spacerowa | 10:26 |
Siemianice, Szkoła | 10:27 |
Swochowo | 10:29 |
Lubuczewo | 10:33 |
Lubuczewo, Przy Lesie | 10:34 |
Wrzeście, Kolonia | 10:35 |
Wrzeście, Szkoła | 10:36 |
Wrzeście | 10:37 |
Wiklino, Skrzyżowanie | 10:39 |
Wiklino,Las | 10:40 |
Żoruchowo, Skrzyżowanie | 10:43 |
Żelkowo, Wybudowanie | 10:45 |
Żelkowo | 10:46 |
Choćmirowo, Skrzyżowanie | 10:48 |
Choćmirówko | 10:50 |
Będziechowo, Skrzyżowanie | 10:53 |
Rumsko, Skrzyżowanie | 10:56 |
Klęcinko, Zachód | 10:58 |
Klęcinko | 10:59 |
Główczyce, Skrzyżowanie | 11:00 |
Główczyce, Osiedle | 11:02 |
Główczyce | 11:04 |
Linia obsługiwana przez | Rozkład jazdy ważny od: 17.05.2021 do: 30.09.2021 |
Trasownik Light |