Witamy serdecznie w serwisie internetowym firmy Nord Express - firmy transportowej specjalizującej się w przewozach pasażerskich. Jesteśmy największym prywatnym przewoźnikiem na Pomorzu Środkowym. Głównym naszym zadaniem jest zapewnienie dowozu pasażerów z regionu do Słupska i Ustki. W sezonie letnim dodatkowo obsługujemy także obszar Wybrzeża Słowińskiego - w tym znane kurorty jak Ustka, Rowy.

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Ze swej strony dołożymy wszelkich starań, by dowieźć Państwa do celu bezpiecznie i na czas.

Nord Express - tanio, szybko, na czas!

Zarząd 

Wiadomości i komunikaty

23 sierpnia 2016

NOWOŚĆ - BILET OKRESOWY

Realizując wnioski i potrzeby pasażerów wprowadziliśmy do naszej oferty

BILET OKRESOWY 14 oraz 30 dniowy

  • BILET OKRESOWY może nabyć każdy pasażer nie korzystający z ulg ustawowych.
  • Pasażer według życzenia określa dzień rozpoczęcia ważności biletu oraz okres jego ważności - 14 lub 30 dni.
    Np. można kupić bilet obowiązujący od 24 sierpnia do 23 września.
  • Pierwszy bilet okresowy należy kupić w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Kołłątaja 32 w Słupsku. Bilet na kolejne okresy można przedłużać w autobusie.

  Wydatki związane z inwestycją oraz zakupem wyposażania dla projektu pt. ROZBUDOWA PRZEDSIĘBIORSTWA NORD EXPRESS, UTWORZENIE WARSZTATU, WYPOSAŻENIE POJAZDÓW I BIURA są współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego (Umowa nr Z/2.22/III/3.4/010/04/U/9/05) oraz ze środków Budżetu Państwa.